БлагоДІЙники в дії
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/272923567_424086246176801_5635082630895997313_n.jpg)
Для друзів наших менших
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Dopomoga_tvarinam.jpg)
Наша безпека в інтернеті
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/271115653_404437121475047_3563461894690952400_n.jpg)
Безпека в побуті
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/269732150_395123499073076_7095004361958059251_n.jpg)
Вітання для першачків
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/269591383_395124672406292_1871074341191955875_n.jpg)
Вітаємо з Днем Святого Миколая!
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/269797176_395113012407458_919634658532190727_n.jpg)
А учні 5-А класу напередодні свята, Дня Святого Миколая, подарували вихованцям спеціалізованої школи м. Гірське подарували набори для творчості. Дітлахи залишились у захваті! Щиро дякуємо за добрі серця!
Про небезпеку наркотиків
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/188280537_246734857245275_4265866017369459937_n.jpg)
Згуртований колектив - запорука успіху!
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/186530592_242636280988466_1546217506575993144_n.jpg)
Як не стати на шлях злочину?
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/187097823_242629200989174_3418492844529020083_n.jpg)
Знай свої трудові права
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/186510318_242630854322342_3302733598284310324_n.jpg)
Захистимо себе від Covid-19
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/186474708_242634550988639_1313191195771692778_n.jpg)
До Дня прикордонника
Учні перших класів вітають усіх, хто захищає кордони нашої держави!
Разом за здорове майбутнє
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/177481767_227018129216948_4911496225274030304_n.jpg)
Зустріч з рятувальником
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/photo_2021-03-22_14-02-20.jpg)
Вчимося надавати першу медичну допомогу
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/photo_2021-03-28_14-33-35.jpg)
За нами майбутнє!
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/photo_2021-03-28_14-33-58.jpg)
- Дана тематика є дуже цікавою та актуальною для сучасного покоління українців. Ми повинні зрощувати толерантність ще з дитинства. Такі зустрічі є не просто цікавими, а й корисними, - наголосила класна керівниця 11 класу Тетяна Живага.
Під час Zoom-зустрічі курсанти Єлизавета Рум’янцева та Юрій Салітицький розповіли учням про важливість гендерної рівності в Україні та роль жінок в армії; навчили школярів правильно розмежовувати поняття «стать» та «гендер»; розповіли про досягнення гендерної рівності у ВІТІ; продемонстрували школярам власний відеоролик «Перемагаємо, але не знищуємо».
Дякуємо ВІТІ за корисно проведений час, сподіваємось на наступну круту зустріч!
Зустріч з тренером
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/photo_2021-03-28_14-31-51.jpg)
Зустріч з представником ДСНС
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/photo_2021-03-28_14-32-43.jpg)
Допомагати так легко
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/photo_2021-03-22_14-01-26.jpg)
Пожежна безпека - це важливо!
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/photo_2021-03-28_20-39-29.jpg)