Наші проєкти

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Завжди намагаємося знайти цікаві, творчі, сучасні ідеї для наших учнів. До вашої уваги проєкти, в яких бере участь наша школа.

Уроки доброчесності

Уроки доброчесності для 3-4 класів - простий інструмент для впровадження ідей Нової української школи через дослідження цінностей, розуміння необхідності дотримуватися правил. Наша школа є однією з 35 шкіл України, що беруть участь у пілотуванні цього курсу.
новини проєкту

Відкривай Україну

Під час підготовки до цього проєкту команда нашої школи впродовж 3 днів брала участь у тренінгах, різних активностях,  де їх навчили правильно будувати схеми та плани проєктів будь-якого характеру. Після навчання команди отримали завдання та рекомендації щодо створення проєктів. На завершальному етапі команди презентували свою роботу перед громадськими організаціями, освітніми діячами та організаторами проєкту "Відкривай Україну".

На шляху до змін

Українсько-литовський проєкт спрямований на соціально-емоційне виховання учнів, формування та розвиток емоційного інтелекту, навичок самоконтролю, соціальній чуйності, управлінню відношеннями, відповідальному прийнятті рішень. Усі вчителі нашої школи пройшли навчання та застосовують набуті знання в своїй роботі.

Вчимося жити разом

Учителі початкових класів та основ здоров'я впевнено можуть сказати: "Ми вчимо й вчимося жити разом!". Система тренінгів, які пропонує цей проєкт, дає можливість формувати навички ХХІ століття, навички, необхідні для подальшого життя (так звані softskills), навички, що знадобляться всім!

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше