Умови прийому до закладу

Для зарахування вашої дитини до нашого закладу ви можете подати заяву про зарахування в паперовій формі безпосередньо в закладі освіти або зробити це на порталі https://school.isuo.org.
Крім того у вас є можливість подати заяву про зарахування дитини до школи через спеціальну форму, посилання на яку доступно нижче. Дана форма створена з метою спрощення процедури подання заяви до Лисичанського ліцею №4 Сєвєродонецького району Луганської області. Ми розповсюджуємо форму цієї  заяви через посилання на шкільний сайт, батьківські групи нинішніх батьків учнів школи та вчителів у VIBER, ДНЗ №1 "Шпачок". Користуватись чи ні даною формою подання заяви - це виключно ваше право.

Посилання на форму для заяви: https://forms.gle/dHpex1qGic6f7wPe8.

Крім заяви вам необхідно надати копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку встановленого зразка.

З Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів (наказ МОН від 16.04.2018р. № 367) можна ознайомитися за посиланням:  Докладніше

Умови навчання

Наш освітній заклад працює за п'ятиденним навчальним тижнем. Усі класи навчаються в одну зміну. Наш ліцей займає провідні позиції в місті з якості знань учнів.

Учні початкових класів нашого освітнього закладу навчаються за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я.Савченко.

Освітню програму ІІ ступеня розроблено на основі Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 № 405. Програмою закладу передбачено вивчення двох іноземних мов: англійської та німецької.

Освітню програму ІІІ ступеня розроблено на основі Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України  від 20.04.2018 № 408.

Профільність закладу спрямована на максимальну підготовку до ЗНО. Робочий навчальний план Лисичанського ліцею № 4 включає інваріантну складову, сформовану на державному рівні, та варіативну складову, в якій передбачено додаткові години на вивчення навчальних предметів інваріантної складової, введення спецкурсів, а саме: математику й українську мову та літературу.