Умови прийому до закладу

Для зарахування Вашої дитини до нашого закладу ви можете подати заяву про зарахування в паперовій формі - Київ, Нова пошта №297, 0990205966 Живага Андрій, або в електронній (скан чи фото) формі на нашу електронну пошту losv4@ukr.net. Приклад заяви 
Крім того у Вас є можливість подати заяву про зарахування дитини до школи через спеціальну форму, посилання на яку доступно нижче. Дана форма створена з метою спрощення процедури подання заяви до Лисичанського ліцею №4 Сєвєродонецького району Луганської області. Ми розповсюджуємо форму цієї  заяви через посилання на шкільний сайт, батьківські групи нинішніх батьків учнів школи та вчителів у VIBER, TELEGRAM ДНЗ №1 "Шпачок". Користуватись чи ні даною формою подання заяви - це виключно ваше право.

Посилання на форму для заяви: https://forms.gle/Z42hVgGoSniHaQM99

Крім заяви вам необхідно надати копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку встановленого зразка.

З Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів (наказ МОН від 16.04.2018р. № 367) можна ознайомитися за посиланням:  Докладніше

Умови навчання

Наш освітній заклад працює за п'ятиденним навчальним тижнем за дистанційною формою навчання. Усі класи навчаються в одну зміну. Наш ліцей займає провідні позиції в місті з якості знань учнів.

Учні початкових класів нашого освітнього закладу навчаються за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я.Савченко.

Освітню програму ІІ ступеня розроблено на основі Типових освітніх програм закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженої наказом. Навчальним планом закладу передбачено вивчення двох іноземних мов у школі ІІ ступеня: англійської та німецької.

Освітню програму ІІІ ступеня розроблено на основі Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України  від 20.04.2018 № 408.

Профільність закладу спрямована на максимальну підготовку до ЗНО. Робочий навчальний план Лисичанського ліцею № 4 включає інваріантну складову, сформовану на державному рівні, та варіативну складову, в якій передбачено додаткові години на вивчення навчальних предметів інваріантної складової, введення спецкурсів, а саме: математику й українську мову та літературу.