Шановні випускники! Ось і все... Ваша шкільна історія підійшла до кінця.
31. тра. 2024,
Немає коментарів
Ви вже ніколи не сядите за шкільні парти, не намалюєте крейдою на дошці, не почуєте "Доброго ранку, кого немає на ранковій зустрічі?" від вашого класного керівника.
Тепер ви завітаєте до ліцею тільки як гості. Гості, які є все одно частиною нашої родини. Ми, вчителі, завжди будемо вам раді! Раді побачити вас щасливими та усміхненими. Будемо раді почути, до якого навчального закладу ви вступили, як проходить ваше нове - студентське життя. А до нього вже залишилося зовсім трошки - 3 місяці.
Не дивлячись ні на що ви не здалися! Ви зібралися разом та організували свято випускників 2024 та сказали слова подяки кожному з нас. Ми любимо та цінуємо вас! Щасливої вам дорослої дороги в майбутнє!![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-31_133013.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-31_133023.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-31_133013.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-31_133023.jpg)
Ну ось і пролунав останній дзвоник в цьому навчальному році в нашому ліцеї...
31. тра. 2024,
Немає коментарів
Для когось це просто знак про початок літніх канікул, а для когось особливий дзвін. Для учнів 4, 9 та особливо 11 він продзвенів з особливими думками.
Зранку ми зібралися ліцеєм та відзначили це чудове свято - це ще раз підтвердило, що наш ліцей не дивлячись ні на що - РАЗОМ. Батьки, вчителі та учні, як одна велика родина.
Ми привітали наймолодших випускників, випускників 9 класу та найстарших учнів, які в вересні цього року вже будуть інший соціальний статус- студент.
Окрім цього, випускники 2024 року залишили українській віночок з побажаннями до кожного члена нашої великої родини та нашої України .
Звісно під час свята були відзначені учні за високі досягнення у навчанні, активну життєву позицію, а також вчителі, за свою працю.
Ми вітаємо всіх! Вітаємо випускників та їх батьків! Вітаємо всіх з початком літніх канікул!![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-31_132859.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-31_120609.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-31_132859.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-31_120609.jpg)
Кожного разу перед тим, як піти на канікули, зранку проходять інструктажі для учнів про те, як поводити себе при рвзних життєвих обставинах ...
31. тра. 2024,
Немає коментарів
Літні канікули тривають аж 3 місяці! А наші вчителі дуже переживають за наших учнів, тому постійно нагадують їм правила поведінки. Сьогодні діти повторили правила поведінки на водоймах, під час тривоги, правила дорожнього руху, правила під час воєнного стану, як поводити себе вдома коли ти один, правила пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги тощо.
Тепер ми спокійні за наших учнів! Бажаємо ще раз веселих, мирний та яскравих канікул! Чекаємо на ваші розповіді про своє літо вже 1 вересня.![Snimok_jekrana_2024-07-18_123103.jpg](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-07-18_123103.jpg)
![Snimok_jekrana_2024-07-18_123103.jpg](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-07-18_123103.jpg)
Вчора інспектор Ювенальної превенції УПД ГУНП в Луганській області лейтенант поліції та випускник нашого ліцею Денис Новіков провів бесіду для учнів 10 класу про безпеку в Інтернеті.
28. тра. 2024,
Немає коментарів
В наш час, коли все наше життя знаходиться в інтернеті це неймовірно важлива тема. Під час бесіди учні проговорили такі питання:
- Що таке цифрова ідентичність ?
- Що таке кібербулінг?
- Як боротися з кібербулінгом ?
- Загальні правила безпеки в Інтернеті
Ми пишаємося нашими випускниками! Дякую за цікаву та інформативну бесіду! Тепер ми знаємо правила безпечного користування!![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_124642.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_124642.jpg)
Ось і пройшло вже 7 заняття в нашій країні знань...
28. тра. 2024,
Немає коментарів
На цьому тижні маленькі друзі займалися англійською мовою, вивчали тему "Родина" разом з вчителем англійської мови, Антоновою Оксаною Вікторівною , а також поринули у світ здійснення своїх мрій з практичним психологом нашого ліцею, Савельєвою Ольгою Вікторівною.
Майбутні першокласники ,як завжди після уроків були в гарному настрої.
Чекаємо вас і ваших діточок вже на наступному занятті, 1 червня о 10:00.![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124531.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124531.jpg)
Вітаємо ученицю 10 класу, Морнєву Діану, за нагородження сертифікатом, який засвідчив, що Діана взяла активну участь у творчому конкурсі проєктів "З Україною в серці: міста-герої, події, особистості"
26. тра. 2024,
Немає коментарів
Щира подяку вчителю історії,, Кунченко С.С. за підготовку та підтримку учениці у проєкті.![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124324.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124329.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124324.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124329.jpg)
Вітаємо Щербакову Дар'ю та Біляєву Катерину за участь у Регіональному конкурсі живопису і графіки "КРОК У МАЙБУТНЄ-2024". За свої старання дівчата були нагороджені сертифікатами!
22. тра. 2024,
Немає коментарів
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124220.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_124216.jpg)
17-19 травня в м. Олександрія проходив Чемпіонат Кіровоградської області з боксу серед юніорів та юніорок 2008-2009 р.н.
20. тра. 2024,
Немає коментарів
Учень 10 класу, Ярослав Мельніков, прийняв участь у змаганнях, став переможцем у всіх поєдинках та посів І місце!
Вітаємо, Ярославе, з абсолютною перемогою!![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_124006.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_124006.jpg)
У березні учні 9-10 класів брали участь у конкурсі командних математичних головоломок "Командоломки" в рамках святкування Міжнародного дня числа Пі. Команда учнів у складі:
19. тра. 2024,
Немає коментарів
- Луганської Анастасії
- Зарецького Дмитра
- Цвєткова Богдана
- Іванюченко Івана
посіли ІІ місце!
Вітаємо з перемогою! Дякуємо вчителям математики, Бєліковій Олені Григорівні та Бернадській Ганні Василівні, за підготовку та підтримку дітей у конкурсі .![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_123037.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_123026.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/medium/Snimok_jekrana_2024-05-28_123037.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_123026.jpg)
18 травня пройшло 6 заняття в нашій країні знань майбутніх першокласників.
18. тра. 2024,
Немає коментарів
Наші маленькі друзі займалися разом з вчителем англійської мови - Мельніковою Мариною Миколаївною та вчителем початкових класів і мистецтва - Вановською Вікторією Анатоліївною.
Чим цікавим займалися майбутні першокласники?
Діти поповнили заняття з англійської мови, поспілкувалися між собою та грали у мистецьку вікторину "Як мистецтва дружать між собою?".
Чекаємо наший майбутніх першокласників на 7 занятті, яке відбудеться вже в цю суботу, 25 травня.![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_124059.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_124059.jpg)
Починаючи з 1994 року, в Україні 18 травня є Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
18. тра. 2024,
Немає коментарів
Чому саме 18? Тому що 18 травня 1944 року розпочалася депортація кримських татар. Тільки під час головної хвилі якої 18-20 травня було виселено 180 014 осіб. Цей нелюдський акт призвів до незліченних жертв. За інформацією, жертвами стали більше ніж 400000 татар.
Старші учні нашого ліцею згадали цю жахливу подію на сторінках історії. Біль, страждання, нерозуміння...![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_123707.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_123707.jpg)
Ми продовжуємо наш чудовий тиждень під гаслом "Вишиванка-код нації"
16. тра. 2024,
Немає коментарів
Сьогодні ранок у кожному класі почався з виховних годин, під час яких учні ознайомилися з історією вишиванки, особливостями створення орнаменту, а також цікавими фактами про символ незламності та непереможності-вишиванку.
Учні 1-11 класів відвідали онлайн парад вишиванок, під час якого кожен клас ознайомився з орнаментом вишивки певної області. Так, діти відвідали усі краєчки нашої України від Сходу до Заходу, Півдня та Півночі.![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_122155.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_122155.jpg)
З 13 по 19 травня в нашому ліцеї відбувся перший етап щорічного тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
14. тра. 2024,
Немає коментарів
Про те, як пройшов цей тиждень та як відбувся єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» ви можете переглянути у відео.
Наші учні ще раз повторили та закріпили правила дорожнього руху в умовах воєнного стану! Вони знають, що якщо пам'ятати правила , то їх життя буде в безпеці.
Закликаємо і вас частіше повторювати правила про те, як поводити себе на дорогах.
Вітаємо Сергієнко Костянтина, учня 6-Б класу, за зайняте І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої".
14. тра. 2024,
Немає коментарів
За якісну підготовку учня, підтримку та постійний розвиток дітей, подякою була нагороджена вчитель української мови та літератури Пустоварову О.І.
З перемогою!![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_121848.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_121840.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_121848.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_121840.jpg)
11 травня у нашому ліцеї відбулося 5 заняття з майбутніми першокласниками! Цієї суботи з малюками працювали вчитель англійської мови Антонова Оксана Вікторівна та практичний психолог Савелєва Ольга Вікторівна.
11. тра. 2024,
Немає коментарів
Що ж цікавого робили малюки ?
Цієї суботи діти познайомилися з кольорами англійської мови, пригадали, як англійською можна привітатися з друзями , батьками та вчителями, а також дізналися про алфавіт в англійській мові.
Під час заняття з практичним психологом дітлахи пограли у різноманітні логічні ігри, розвивали свою пам'ять та уважність!
Дякуємо вчителям за чудові заняття! Чекаємо наступної зустрічі 18 травня.![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120946.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120946.jpg)
День Європи! Саме це свято відзначають українці 9 травня.
9. тра. 2024,
Немає коментарів
Саме тому в нашому ліцеї пройшли заходи:
- Ранкові зустрічі «День Європи - день миру та єдності у Європі» для 1-11 класів, на яких учні познайомилися ближче з цим днем, історією та традиціями цього свята.
- Гра-квест « Галопом по Європі» пройшла для учнів 8-11 класів, в якій учні перевірили свої знання про Європу та європейські країни, їх традиції та особливості кожної держави.
- Інформаційно- пізнавальна бесіда «Україна – європейська держава», пройшла для учнів 9-11 класів, на якій учні ще раз підтвердили твердження, що Україна - це Європа.
- Вчитель географії - Волошина Зоя Костянтинівна провела експрес - екскурсії «Віртуальна подорож європейськими країнами» для учнів 6-9 класів. Учні змогли поповнити свої знання про європейські країни, а також дізнатися щось новеньке та цікаве!
Ми єдині та сильні! Україна - це Європа!![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120840.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120840.jpg)
Сьогодні українці разом з Європою відзначають День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
8. тра. 2024,
Немає коментарів
Саме тому ранок для нашого ліцею почався з загальної лінійки. Лінійка почалася з хвилини мовчання, на якій кожен схилив голову перед тим, хто помер за мирне небо над Україною…
Ми розкрили сторінки історії тих страшних 1225 днів та згадали їх.
Також у знак єдності та світлої пам'яті разом ми виготовили символи цього дня - маки. Подивіться на маки наших учнів та вчителів, що вони нагадують ? Вони нагадують кривавий слід від кулі.
Від кулі, яка вбила мільйони українців.
Українці знають та памʼятають свою історію!![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120546.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120541.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120546.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120541.jpg)
Ніхто не забутий. На полі ніхто не згорів: Солдатські портрети На вишитих крилах пливуть… І доки є пам’ять в людей, І живуть матері, Допоти й сини, що спіткнулись об кулі, Живі!
8. тра. 2024,
Немає коментарів
Сьогодні в України відзначають важливий день - День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
1 вересня 1939 року Україна стала свідком німецької агресії проти Польщі, що ознаменувало початок Другої світової війни. Найжахливіший момент наступив 22 червня 1941 о 3 годині 30 хвилин року , коли у цей тривожний ранок над Україною відійшли перші бомби, і війна вже переступила поріг наших мирних міст і сіл. Так, тиха красива літня ніч для українського люду, перетворилася на 1225 днів пекла...
Ми ніколи не забудемо цю страшну історію…Згадаємо в цей день кожного, хто поклав своє життя за мирне небо над Європою.![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120413.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120413.jpg)
В цю суботу пройшло 4 заняття з майбутніми першокласниками
8. тра. 2024,
Немає коментарів
На цьому занятті вчитель початкових класів, Михальчук Олександра Василівна , розповіла маленьким друзям про давнє свято українців - Великдень. Розповіла про традиції цього дня, а друзі поділилися, які традиції в їх родині.
Разом з педагог-організатором, Пастушенко Веронікою Олегівною, малята виготовляти гілочки верби. Ці гілочки прикрасили стіл родин діточок у свято.
Діти пішли з заняття задоволені та з чудовим настроєм! Тому чекаємо і ваших діточок до нас на наступне заняття , яке відбудеться 11 травня. ![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120257.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120257.jpg)
У квітні у нашому ліцеї стартував Двомісячник екології гаслом «Чиста Україна – чиста планета"
6. тра. 2024,
Немає коментарів
Наші чудові вчителі географії та біології - Волошина Зоя Костянтинівна та Сухомоз Наталія Олександрівна провели тематичні уроки для 5-8 класів на тему "Пізнаємо природу".
На уроках учні пригадали важливість береги природу, обговорили ,як це робити та за що вони люблять нашу Землю.
Закликаємо і вас частіше нагадувати собі про важливість збереження нашої улюбленої планети, нашого дому.![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120113.jpg)
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Snimok_jekrana_2024-05-28_120113.jpg)