Батьківська громада![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/Batkvska_stornka.jpg)
Добре відомо, що учні навчаються краще, якщо їхнє навчання підтримують батьки. Для цього необхідна активна співпраця між батьками і вчителями. Педагогічний колектив нашого ліцею організовує співпрацю з батьками, розглядаючи їх у якості важливих і необхідних партнерів у процесі навчання учнів. Партнерство та відкрита комунікація з батьками є суттєвими елементами в роботі нашого закладу.
На "Батьківській сторінці" можна ознайомитися з інформацією та оголошеннями для батьків.