БлагоДІЙники в дії
6. лютий, 2022 в 22:22,
Немає коментарів
![](https://site-981375.mozfiles.com/files/981375/272923567_424086246176801_5635082630895997313_n.jpg)
На всі ці питання дали відповідь учні 6-7 класів, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "БлагоДІЙники в дії" від БФ "Щаслива лапа".
Учні 6-тих класів записали відеоролики на тему "Чому важливо забирати тварин з притулків?". Учні 6-7 класів організували фотовиставку "Я відповідальний господар", пошили лежаки та передали до міських притулків.
А ще учні, вчителі й батьки зібрали кошти, придбали корм для тваринок та передали до міських притулків. Не обійшлося і без тематичних плакатів. Діти створили тематичні заклики "Стерилізуй домашніх тварин".
Ми завжди раді допомогти нашим пухнастикам, нехай кожна тваринка знайде своїх господарів!